Persoonlijk & Betrokken

Wij ondersteunen en adviseren ondernemers op financieel en fiscaal gebied

Onze benadering is zakelijk maar nooit afstandelijk.
Wij vinden de personal touch en betrokkenheid bij onze klanten essentieel.

Ontdek onze diensten >

Betac update 4 van 2025

Gepubliceerd op 18 april 2025 in Nieuws

Wij hebben onze vierde nieuwsbrief van 2025 gepubliceerd. In de vierde nieuwsbrief van 2025 zijn vier artikelen en zes korte nieuwsberichten te lezen.

Selectie van de onderwerpen:

  1. Wetsvoorstel tegenbewijsregeling box 3 naar Tweede Kamer
  2. Bij dga gestald geld valt ook onder excessief lenen
  3. Vrijstelling of 2% overdrachtsbelasting ook bij wonen na twee jaar?
  4. Online melden tewerkstelling werknemers van buiten EU

Mocht u vragen hebben naar aanleiding van de nieuwsbrief, dan kunt u altijd contact met ons opnemen.

Diensten

Bij Betac Accountants nemen wij u zorgen over financiële zaken uit handen. Wij bieden ondersteuning en adviseren u. Benieuwd naar onze diensten?

Lees meer >

Specialismen

Voor bepaalde onderwerpen is specialistische kennis nodig. Daarom bieden wij bij Betac naast algemene accountancy diensten ook specialismen aan.

Lees meer >

Over ons

Betac Accountants verzorgt al meer dan 25 jaar alle werkzaamheden op het gebied van accountancy. Wij bedienen elke klant vanuit professionaliteit en deskundigheid.

Lees meer >

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks het laatste nieuws

© 2025 Betac Accountants en Belastingadviseurs B.V.